Batoh na notebook

Batoh Genius – na notebook

Protože je základní a velmi důležitou vlastností notebooků jeho snadná přenositelnost, nabízí se otázka v „čem“  a jak ho přenášet. Notebooky už dávno nepoužívají jenom movití manažeři a důležití obchodníci, ale také témě všichni studenti středních a vysokých škol. Pro ně je ale klasická černá taška kterou někteří výrobci přidávají k počítačům naprosto nevyhovující.

Jednoduchým řešením tak jsou moderní batohy, které mají velmi dobře vyřešené uchycení a vypolstrování notebooků všech standatrních velikostí (většina batohů je navržená pro rozpětí 13 -17 palců) a navíc se do nich vejde i další učivo a pomůcky do školy. Na první pohled také nikdo nepozná, že student nese na zádech poměrně drahý přístroj a nepoutá tak pozornost případného zloděje.

Firma Genius je tradičním výrobcem kompletního počítačového příslušenství a jejich výrobky jsou vyhlášené především vysokou kvalitou a dobrou ergonomií. V nabídce jsou různé barevné kombinace takže si vybere i náročný uživatel. Většina batohů má navíc nepromokavou úpravu, takže váš notebook bude chráněn i před deštěm.