Brother DCP-7055W

Brother DCP-7055W

Malá černobílá laserová kopírka, s možností připojení prostřednictvím WiFi, to je zařízení od Brotheru s číselným označením DCP-7055W. Tiskárna má velmi kompaktní rozměry a díky svým parametrům míří pravděpodobně do domácností, domácích kanceláří, nebo méně náročných firem. Předností je velmi povedený a jednoduchý software, který vás nenutí instalovat do počítače tuny zbytečných programů, ale pouze nejnutnější. Za to si zaslouží palec nahoru.

Co se týká tisku, uspokojí každého kdo potřebuje kvalitní černobílé dokumenty v  rozlišení 2400×600. Rychlost tisku je velmi pěkných 20 stránek A4 za minutu, což naprosto odpovídá dané kategorii tiskáren. První výtisk vám navíc vypracuje už za 10 vteřin. Podle výrobce je maximální možné měsíční zatížení až 8000 stránek. To odpovídá použití v menším kolektivu, záleží na konkrétním vytížení.

Kopírka má i přes svoje kompaktní rozměry poměrně velký zásobník papíru a to konkrétně na 250 listů A4. Většina konkurenčních přístrojů přitom disponuje podavačem pouze na 150 listů.

Připojení k počítači je velmi snadné, buď prostřednictvím USB portu, nebo pomocí bezdrátového WiFi rozhraní.

Brother DCP-7055W