EPSON Expression Home XP-405

EPSON Expression Home XP-405

Pokud hledáte domácí inkoustovou multifunkci, která není jen základním modelem, ale umí i pokročilejší funkce, možná se pozastavíte u kopírky, kterou nabízí Epson pod označením Expression Home XP-405. Jak už je z názvu tiskárny a označení home patrné, míří toto zařízení především do domácností, ale to vůbec neznamená, že by nezvládlo obsloužit málo náročnou kancelář nebo malou firmičku.

Tiskárně vévodí krásný dotykový panel, který velmi usnadní ovládání tiskárny, obzvláště když ji používáte bez připojeného počítače. Propojení s počítačem je velmi snadné, kromě klasického USB portu je možné i spojení pomocí Wi-Fi. Spolupracuje také se zařízeními pracujícími se systémem iOS.

Díky rozděleným barevným inkoustovým kazetám je navíc tiskárna šetrná k vaší peněžence. Tisk je velmi rychlý, černobílé výtisky můžete očekávat v rychlosti až 33 výtisků za minutu a barevný tisk v rychlosti 15 stran za minutu. Samozřejmostí u domácí tiskárny je možnost bezokrajového tisku (fotografii 10×15 zvládne za 38 vteřin).

Samozřejmostí je integrovaná čtečka paměťových karet a také kvalitní obslužný a doplňkový software.

EPSON Expression Home XP-405