Funkce tiskárny Canon pixma MP610

Přehled funkcí v multifunkční tiskárně Canon MP610

Zařízení je určené hlavně pro použití v domácnostech, ale své místo si jistě najde také v méně vytížených kancelářích, nebo firmách kde také tiskárna Canon PIXMA MP610 splní funkci.

Tisk: Tiskárna tiskně ve vynikajícím rozlišení 9600×2400 dpi, a to ve velmi rychlém tempu. Maximální rychlosti tisku se zastavují až na hodnotách 31 stran za minutu v černobílém režimu a až 24 stran za minutu v barevném módu. Tyto údaje byly naměřeny při tisku testovacích stran, proto se v praxi mohou lišit (obzvlášť při tisku PDF dokumentů a podobně), ale i tak jsou to čísla velmi vysoká.

Inkoustové kazety: Tiskárna využívá inkoustových kazet se samostatnými inkousty pro každou barvu, což vám dokáže poměrně výrazně ušetřit náklady při barevném tisku. Černá kazeta PGI-5Bk se dá navíc koupit ve výhodném dvojbalení. Barevné kazety s označením CLI-8 se dají zakoupit samostatně, nebo v multipacku, který obsahuje všechny barvy. Životnost černé cartridge je velmi pěkných 505 stran při pokrytí 5% a u barevných kazet se pohybuje kapacita v rozmezí 660 až 890 stran.

Média: Tiskárna podporuje všechna běžná tisková média, jako přidanou hodnotu lze chápat možnost přímého potisku CD/DVD médií. Bezokrajový tisk je možný hned v několika formátech, které v podstatě souhlasí se všemi rozměry ve kterých lze zakoupit fotopapíry.