HP Deskjet Ink Advantage 6525 CZ276B

Test HP Deskjet Ink Advantage 6525 CZ276B

V rámci nové řady úsporných inkoustových tiskáren HP Ink Advantage nabízí firma Hewlett Packard také multifunkční tiskárnu s dlouhým označením HP deskjet Ink Advantage 6525 CZ276B. Pokud se podíváme na cenu tohoto zařízení, patří dalo by se říct do střední hladiny inkoustových multifunkcí, takže od ní lze očekávat daleko bohatší výbavu, než je tomu u základních multifunkcí, které obvykle stojí zhruba polovinu peněz.

A nutno podotknout, že ihned po vybalení uvidíte, že tiskárna patří skutečně do vyšší kategorie, než jsou multifunkce za tisícovku. Krásné černé zařízení, kterému dominuje velký displej je připraveno splnit přání i náročnějších uživatelů. O tisk se stará systém 4 oddělených barevných inkoustových kazet, které jsou velmi dobře přístupné a jejich výměna je velmi jednoduchá. Samozřejmostí je i bezokrajový tisk na různé rozměry fotopapírů.

Spojení s tiskárnou je jednoduché. Můžete využít klasického USB rozhraní, nebo využít připojení prostřednictvím Wi-Fi rozhraní. Do počítače stačí nainstalovat velmi přehledný software, který je v balení tiskárny na CD disku a ve správnou chvíli podle pokynů na obrazovce připojit tiskárnu.