Samsung CLX-3305W

Samsung CLX-3305W

Zařízení s označením CLX-3305w je barevná laserová multifunkční tiskárna, určená pro poměrně široký okruh uživatelů. Díky příznivé ceně může snadno oslovit i náročnější domácnosti a na druhou stranu poskytuje dostatek výkonu i pro firemní uživatele, eventuelně kanceláře. U domácích uživatelů bude pravděpodobně rozhodovat skutečnost, jestli budou chtít tisknout i fotografie. Toto laserové zařízení pochopitelně nedokáže vytisknout tak kvalitní fotky jako inkoustová zařízení. Firemní uživatelé jistě ocení možnost připojení do firemní sítě, ať už prostřednictvím LAN portu, nebo Wi-Fi.

Podle výrobce je maximální možná měsíční zátěž 20.000 stránek měsíčně, což by mělo bohatě postačit i pro 5-10 uživatelů. Rychlost tisku není nijak oslnivá, v tomto ohledu je srovnatelná spíše s domácím zařízením. V barevném tisku je to asi 4 stránky za minutu a v černobílém režimu asi 18 stránek A4 za minutu.

Podavač papíru naplníte vložením 150 listů papíru a ani to není zrovna oslnivé číslo. Připojení k počítači nebo do sítě je velmi snadné, stejně jako obsluha zařízení.

Samsung CLX-3305W