Test HP Deskjet Ink Advantage 3515 e-All-in-One

HP Deskjet Ink Advantage 3515 e-All-in-One

Jeden z mých stálých zákazníků potřeboval domácí inkoustovou multifunkci za rozumné peníze a tak jsem mu doporučil nové zařízení od společnosti Hewlett Packard ,a to tiskárnu HP Deskjet Ink Advantage 3515 e-All-in-One. Kopírky HP mě nikdy nezklamaly a tak jsem ji po zapojení u zákazníka trochu vyzkoušel. Sám jsem příznivcem laserového tisku, ale na doma je barevná laserovka přece jenom zbytečná.

Na první pohled je to pěkný kousek a je vidět že doba nevzhledných „beden“ kterým se říkalo tiskárny je už pryč. Dnes se už automaticky počítá s tím, že kopírka bude umístěná třeba v obývacím pokoji, kde musí taky k něčemu vypadat. Za cenu lehce přes 1500 korun dostanete poměrně slušně vybavenou tiskárnu, a všechny její funkce v domácnosti pravděpodobně ani nevyužijete.  Kromě základních funkcí, které jsou v daném segmentu naprosto běžné dostanete navíc třeba možnost bezdrátového připojení prostřednistvím Wi-Fi, a to včetně možnosti spojení s vaším mobilním zařízením (iphone, ipad). Spojení notebooku s tiskárnou je opravdu velmi snadné a zvládne ho úplně každý běžný uživatel PC.

Oproti podobným produktům je ale poměrě velkou nevýhodou to, že barevné náplně jsou vcelku a ne rozdělené na samostatné inkousty. Pokud tisknete hlavně dokumenty tak to nevadí, ale pokud si chcete pořídit tiskárnu pro tisk fotografií, vyplatilo by se sáhnou po něčem jiném.