Canon PIXMA MG4250

Canon PIXMA MG4250

Pěkná černá inkoustová multifunkční tiskárna pro domácnosti, tak by se dala označit tato tiskárna ze série MG s označením Canon MG4250. Je zajímavou volbou právě pro ty uživatele, kteří se nechtějí spokojit s chudší výbavou levnějších tiskáren a na druhou stranu nechtějí do domácí tiskárny investovat větší částky peněz. Při vašem výběru však berte v úvahu také předpokládané zatížení tiskárny, hlavně v barevném tisku. Kopírka totiž nemá oddělené barevné inkousty a i když se dají pořídit cenově výhodnější XL náplně, tak přesto se barevný tisk může prodražit. Modely s rozdělenými barvami jsou navíc cenově „na dohled“.

Tiskárna Vám poskytne všechny pro domácnost nezbytné funkce. Pěkný a kvalitní tisk, včetně bezokrajového tisku fotografií, jednoduché kopírování i bez připojeného počítače a díky kvalitnímu programovému vybavení také snadné skenování. Software pro skenování je kompletně v češtině a vyzná se v něm opravdu každý.

Navic je možné použít oboustranný tisk a přímo tištěné fotografie si prohlédnout na displeji. Navíc má čtečku paměťových karet a také možnost spojení prostřednictví Wi-Fi.

Parametry Canon PIXMA MG4250

  • rychlost černobílého tisku až 10 stránek za minutu
  • rychlost barevného tisku až 5 stránek za minutu
  • zásobník listů na 100 kusů A4
  • připojení pomocí USB, WiFi
  • používá cartridge PG-540 a CL-541

Canon PIXMA MG4250