Jaromír Jágr zařídil výhru Dallasu

Jaromír Jágr zařídil v prvním zápase výhru

Jaromír Jágr se v prvním zápase v dresu Dallasu představil fanouškům po svém. Pokud někdo z nich jen na chvilku pochyboval o tom, jestli bude česká hokejová hvězda pro mužstvo přínosem, tak viděl na vlastní oči že zbytečně.

Přestože Jaromír trénoval v Dallasu jenom pár dní, vypadalo to, jako s týmem trénoval celou sezónu a se spoluhráči si rozuměl skvěle. Své představení začal tím, že na konci první třetiny vstřelil úplně první gól svého týmu v sezóně. Na jeho střelu nad vyrážečku neměl brankář šanci dosáhnout. Přestože pak Phoenix skóre otočil, přišel opět v závěru druhé třetiny Jágr se svým druhým gólem.

Ve třetí třetině se Jágr změnil v nahrávače a již po pár vteřinách nahrál na vedoucí gól Dallasu. Protože Phoenix opět srovnal, musel Jaromír vytáhnout další gólovou přihrávku. Dallas tak vyhrál svůj úvodní zápas 4:3 a česká hvězda ukázala, že ani letos ve svých čtyřicetiletech nejel do zámoří na výlet, ale hrát hokej.