Nejprodávanější inkoustové multifunkce Canon

Nejprodávanější multifunkce Canon

Společnost Canon patří k absolutní špičce v oblasti inkoustových multifunkčních zařízení. V mnoha zemích po celém světě jsou dokonce tato zařízení jednoznačně nejprodávanější. V nabídce tohoto výrobce naleznete tiskárny ve velkém cenovém rozpětí, a to od těch úplně nejlevnějších modelů se základní výbavou, až po ty perfektně vybavené. Společným rysem všech inkoustových tiskáren Canon je špičková kvalita tisku a to platí samozřejmě za předpokladu, že používáte originální inkoustové kazety. Pokud chcete doma tisknout fotografie, tak jen těžko budete hledat lepší volbu, než tiskárnu Canon:

Kromě těch úplně nejlevnějších modelů v nabídce jsou společným rysem multifunčních tiskáren oddělené inkoustové kazety a možnost potisku CD/DVD. Součástí balení je u všech zařízení kvalitní obslužný software, který vám velmi usnadní připojení k počítači, ale také skenování a připadnou úpravu vašich fotografií.

Pro srovnání tedy uvádím nejprodávanější modely multifunkcí canon v České republice (podle nákupního rádce Heureka) a nejprodávanější modely v USA (podle Amazonu)

Neprodávanější Canon multifunkce v České republice:

Nejprodávanější v USA

  • Canon PIXMA MG2220
  • Canon PIXMA MX522
  • Canon PIXMA MX392
  • Canon PIXMA MP500
  • Canon PIXMA MP530