Nejprodávanější inkoustové multifunkce HP

Nejprodávanější tiskárny od HP

Americká firma Hewlett Packard má dlouholeté zkušenosti na poli inkoustového tisku tak se nelze divit, že jejich produkty  napříč celým cenovým spektrem patří k těm nejprodávanějším po celém světě. Opravdovou lahůdkou jsou nejvyšší řady multifukčních tiskáren, které mají skutečně velmi bohatou výbavu. Naproti tomu, ale vyrábí i běžná multifunkční zařízení pro domácnost, kde pokročilé funkce zůstávají obvykle nevyužity.

Tiskárny a kopírky se pomalu stávají běžnou součástí každé domácnosti a tak se nutně musel vyvinout i jejich vzhled. Není tomu tak dávno, když se prodávané tiskárny daly přirovnat k nevzhledné krabici, obvykle v barvě slonové kosti. Ta doba je dávno pryč a Hewlett Packard v tomto ohledu rozhodně nezaspal. Kterékoliv multifunkční zařízení této značky můžete bez problémů umístit třeba v obývacím pokoji vašeho bytu, ostudu vám tam určitě neudělá.

Nejlevnější typy kopírek většinou využivají černé a tříbarevné kazety a dražší tiskárny využívají sady samostatných inkoustů, které vynikají úsporou nákladů přepočítanou na jednu stránku. Jaké jsou tedy nejprodávanější modely inkoustových multifunkčních tiskáren Hewlett Packard? Pro vaši lepší orientaci uvádím top produkty v České republice (podle nákupního rádce Heureka.cz) a bestsellery v USA (podle amazonu).

Nejprodávanější inkoustové kopírky od HP v ČR

 

Nejprodávanější inkoustové kopírky od HP v USA

 

  • HP Officejet Pro 8600 Plus e-All-in-One Wireless Color Printer
  • HP Deskjet 3510 e-All-in-One Printer
  • Hewlett Packard PS6520 Wireless Color
  • HP Officejet 6600 e-All-in-One Wireless Color
  • Hewlett Packard Envy120 Wireless Color