Nejprodávanější laserové kopírky HP

Nejprodávanější kopírky HP

Pokud uvažujete o zakoupení laserového multifunkčního zařízení (kopírky) jakékoliv cenové kategorie, jen těžko můžete minout výrobky světoznámého výrobce, firmy Hewlett Packard. Společnost se laserovým tiskem zabývá už od samotných počátků této technologie a tak velikou výhodou jsou letité zkušenosti a propracovanost zařízení. Zkušenosti firmy se odrážejí také na spolehlivosti produktů a tím pádem i na spokojenosti zákazníků. V drtivé většině firem, kde se tyto tiskárny HP využívají se při obměnách periferií pouze nahrazují starší modely HP za novější typy. Značku podle všeho měnit netřeba.

Při výběru vaší nové tiskárny je nejlépe se orientovat podle předpokládaného měsíčního zatížení. U všech svých modelů HP uvádí maximální doporučené měsíční zatížení a to Vám nejlépe napoví, jestli právě tato řada kopírek je vhodná pro vaše použití. Pokud si zvolíte modelovou řadu, pak už je stačí vybrat typ, který je určuje stupeň výbavy a pokročilé funkce. V domácnostech obvykle postačí připojení pomocí USB, maximálně Wi-Fi, ve firmách je zase nezbytný port LAN. Pro firmy je také téměř nutostí možnost oboustranného tisku, případně možnost dokoupení větších zásobníků papíru.

Hlavně pro větší zařízení nabízí výrobce dvě velikosti tonerových kazet, z nichž ta větší má pochopitelně lepší výsledky v ceně za jeden výtisk. Součástí balení každé tiskárny je i sada ovladačů pro všechny běžně používané operační systémy, jejichž kompatibilitu si můžete před zakoupením ověřit na velmi přehledných webových stránkách výrobce. Obslužný software vám bude velmi nápomocen především u skenování a práci s naskenovanými dokumety a je natolik přehledný, že se s ním naučí opravdu každý uživatel.

Který toner patří právě do vaší kopírky můžete nalézt třeba zde , nebo tady.

Nejprodávanější laserové kopírky HP v České republice:

Nejprodávanější laserové kopírky HP v USA:

 

  • Hewlett Packard CF145A#BGJ LaserJet PRO 200 Color MFP M276NW
  • Hewlett Packard Laserjet CE866A Wireless
  • HP LaserJet Pro M1217nfw Monochrome All-in-One Printer
  • Hp LaserJet Pro M1536dnf
  • HP Laserjet Pro 400 Color MFP M475DW Wireless