Nejprodávanější notebooky Acer

Top notebooky Acer

Notebooky od firmy Acer patří na našem trhu k těm cenově nejdostupnějším a proto se také řadí mezi ty nejprodávanější. V posledním roce se ale mezi nejprodávanější modely tohoto výrobce dostávají také dražší přístroje, takže doménou Aceru už nejsou pouze méně výkonné přístroje.

1) Acer Aspire E1-510 NX.MGREC.004 – nejprodávanějším Acerem v posledních měsících je tento levný notebook. Díky nižšímu výkonu je vhodný spíše pro kancelářské aplikace pro internet. Spoléhá na procesor Intel Celeron M (2.4 GHz), 2 GB operační paměti a systém Windows 8

2) Acer Aspire V15 NX.MQLEC.002 – na druhém místě se ale umístil notebook z úplně jiné cenové skupiny, který má stejně jako první přístroj velikost 15.6 palce. Tím však jejich veškerá podobnost končí. Tento notebook spoléhá na výkonný procesor Intel Core i5 v kombinaci s 8 GB operační paměti. Za zmíku také stojí grafická karta NVIDIA GeForce GTX 860M se 2GB paměti a pevný disk o velikosti 1 TB.

3) Acer Aspire E5-551G NX.MLEEC.002 – na třetím místě se v žebříčku prodávanosti notebooků Acer umístil zástupce s procesorem AMD, který také spoléhá na 8 GB operační paměti a pevný disk o velikosti 1 TB.