Pouzdro Apple iPhone 5C

Pouzdro Apple iPhone 5C

Jeden z modelů z páté série populárního telefonu od firmy s nakousnutým jablkem ve znaku, který upoutá pozornost díky svým zajímavým barevným variantám. I díky těmto mnohdy až „bláznivým“ barvám je populární hlavně u mladší generace uživatelů, ale to neznamená že by mířil pouze na ně. V nabídce je přece i klasické bílé provedení pro konzervativnější zákazníky, kterých díky „příznivé“ ceně přístroje také nebude málo. Barevný kryt je sice plastový, ale na první pohled není znát že se jedná o levnější verzi přístroje, i když samozřejmě nevydrží tak extrémní zacházení jako kovová verze

Uvnitř telefonu pod čtyřpalcovým kapacitním displejem se ukrývá dvoujádrový procesor, pracující na frekvenci 1.3 GHz, který ve spolupráci s 1024 MB operační paměti zajišťuje plynulý chod vynikajícího operačního systému, který se již zabydlel i u nás. Za zmínku také rozhodně stojí fotoaparáty, ten zadní s rozlišením 8 MPx dokáže zdatně konkurovat levnějším fotoaparátům. Displej pracuje v rozlišení 1136×640.

Displej je hlavní částí všech dotykových telefonů, Apple iPhone 5C nevyjímaje, a také je nejnáchylnější k poškození. Aby Vám telefon dlouho sloužil a správně fungoval, zaslouží si jistě nějakou ochranu, zvlášť když se nejedná právě o nejlevnější přístroj. V nabídce internetových obchodů je velké množství pouzder z různých materiálů a v mnoha barevných provedeních. Populární jsou pouzdra kožená, silikonová, nylonová a další. Každému uživateli může vyhovovat něco jiného.

Pouzdro Apple iPhone 5C

Pouzdro Apple iPhone 5C
Pouzdro Apple iPhone 5C