EPSON WorkForce WP-4525DNF

EPSON WorkForce WP-4525DNF

Velmi výkonná kancelářská inkoustová kopírka, která se může v mnoha parametrech směle srovnávat s laserovými zařízeními, to je ve zkratce přístroj, který prodává firma Epson pod označením WP-4525DNF. Tiskárna pracuje s velkými náplněmi, díky nimž vás tisk nevyjde dráž než u běžné laserovky. Naproti tomu, ale můžete počítat s vysokou kvalitou tisku, jako u inkoustovky. A jestliže jsou náklady na cartridge naprosto srovnatelné s laserem, pak jasnou výhodou této inkoustovky je nižší spotřeba elektrické energie. Navíc odpadají problémy s čištěním, nebo výměnou tiskového válce, který nebývá zrovna levný.

Výbava kopírky je velmi bohatá a jediné co snad trochu schází je připojení pomocí WiFi, i když v kanceláří se bez něj fungovat nechá. Velikou předností je velmi rychlý oboustranný tisk, protože inkoust zasychá skutečně velmi rychle. Kopírka vás možná na první pohled trochu vyděsí množstvím ovládacích tlačítek, ale nebojte se, vše je naprosto jednoduché a intuitivní. Tiskárna disponuje poměrně velkým zásobníkem papíru, který zvládne až 330 listů A4.

Součástí tiskárny je také dnes již velmi málo využívaný fax, který stále pár nadšenců využívá, ale do budoucna bude pouze zbytečností. Připojení k tiskárně můžete realizovat s pomocí klasického USB rozhranní, případně prostřednictví LAN portu.

Parametry EPSON WorkForce WP-4525DNF

  • hmotnost zařízení 13,8 kilogramů
  • podavač papírů pro 330 listů A4
  • automatický oboustranný tisk
  • připojení pomocí USB, LAN
  • faxové funkce

EPSON WorkForce WP-4525DNF