HP Officejet 6700 Premium

HP Officejet 6700 Premium

Výborně vybavené inkoustové multifunkční zařízení, které je navrženo do náročných domácností, případně kanceláří a firem, to je ve zkratce tiskárna od Hewlett Packardu s číselným označením Officejet 6700 Premium. Kromě funkcí, které nabízí všechny ostatní multifunkce nabízí například integrovaný fax. Další zajímavou funkcí je možnost přímého skenování na USB disk.

Možnosti připojení k této tiskárně jsou velmi bohaté. Můžete se připojit prostřednictvím klasického USB portu, pomocí LAN rozhranní nebo třeba skrz WiFi.

Tisk je velmi kvalitní, včetně bezokrajového tisku fotografií který vám navíc usnadní pěkný displej s náhledem tištěné fotografie (například při tisku přímo z paměťových karet nebo přímo z fotoaparátu).  Pomocí funkcí HP ePrintHP AirPrint je velmi snadné tisknout i z mobilních telefonů a tabletů.

Maximální možné měsíční zatížení této tiskárny je podle výrobce až 12.000 stránek měsíčně, což odpovídá i využití v menší pracovní skupině třeba 5 uživatelů a pod. Rychlost černobílého tisku je až 16 stránek za minutu a rychlost barevného tisku 9 stran za minutu. Vstupní podavač papírů je navržen pro 250 listů A4 a nelze jej rozšířit. Cena za jeden výtisk je přijatelná i díky možnosti využití XL inkoustových kazet.

HP Officejet 6700 Premium