Epson AcuLaser M4000N

Epson AcuLaser M4000N

Černobílá firemní laserová tiskárna s možností velkého měsíčního zatížení, to je profesionální tiskárna od firmy Epson s označením AcuLaser M4000N. Největší předností tohoto robustního laserového zařízení je velmi vysoká rychlost tisku a velký podavač papírů. Naopak největší slabinou je absence oboustranného tisku dokumentů.

Zařízení pracuje v maximálním rozlišení 1200x1200dpi a podle výrobce zvládne i měsíční zatížení až 200000 stránek A4 měsíčně. Tak obrovskou porci dokumentů vyprodukuje jedině větší pracovní kolektiv, střední firma a podobně, a z toho je jasně vidět, pro koho je tato tiskárna navržená. V takovém zařízení samozřejmě nechybí LAN port, aby se skupina uživatelů měla jak s tiskárnou spojit.

Jestli je někde velká přednost této tiskárny, pak je to určitě vysoká rychlost tisku, která je podle výrobce až 43 stránek za minutu. Při takové rychlosti ubývají papíry neuvěřitelnou rychlostí a tak jistě oceníte velký zásobník na prázdné listy a to konktrétně pro 700 listů A4 v základním provedení, který je možné dále rozšiřovat a to až na hodnotu 1800 listů.

Epson AcuLaser M4000N