HP Color LaserJet CP4025dn

HP Color LaserJet CP4025dn

Velká barevná laserová tiskárna pro náročnější firemní zákazníky, kanceláře a pracovní kolektivy, to je zařízení od americké společnosti Hewlett Packard s číselným označením CP4025dn. Už cena této robustní tiskárny Vám patrně napoví, že se nejedná o žádnou hračku, nebo domácí tiskárnu, ale o firemní tiskárnu pro vyšší měsíční zatížení, s garantovanou kvalitou zpracování i samotného tisku.

Tiskárna se vyrábí v pěkném, moderním dvoubarevném designu. Ovládací prvky jsou typické pro tiskárny Hewlett Packard a letité uživatele zákazníků této značky nic nepřekvapí. Vše je tam, kde má být. Tiskárna pracuje v běžném rozlišení 1200×1200 dpi. Rychlost tisku je standartních 35 listů za minutu černobíle a 35 listů za minutu i v barevné režimu. Vstupní podavač dokáže pojmout až 500 listů běžného kancelářského papíru o formátu A4, na výstupní prostor tiskárny se může naskládat až nadstandartních 250 listů najednou.

Hlavním úkolem této tiskárny je kvalitní a ekonomický laserový barevný tisk a to při možném zatížení až 75.000 stránek A4 měsíčně. Takovou porci dokumentů vyprodukuje spíše větší pracovní skupina, než jeden nebo dva uživatelé a tak je naprostou samozřejmostí, že lze tuto tiskárnu připojit do firemní sítě a to konkrétně prostřednictvím klasického LAN portu. Zařízení zvládá také automatický oboustranný tisk, který vám umožní uspořit nějaké ty listy papíru.  Vnitřní paměť této tiskárny je v základu 192 MB a v případě potřeby ji lze dále rozšířit až na hodnotu 448 MB. Tiskárna váží téměř 41 kilogramů a to s prázdným podavačem papírů a tak je potřeba s touto skutečností počítat i při její instalaci na vhodné místo.

HP Color LaserJet CP4025dn