HP LaserJet Pro 200 Color M251nw

HP LaserJet Pro 200 Color M251nw

Barevná laserová tiskárna od renomovavého výrobce s maximální konektivitou, to je ve zkratce zařízení od firmy Hewlett Packard s dlouhým označením HP LaserJet Pro 200 Color M251nw. Podle výrobce je maximální možné měsíční zatížení do 30.000 stránek, a podle toho lze usuzovat, že je určená pro menší pracovní skupiny, firmy a kanceláře. Rozlišení tisku je 600dpi a to jak v černobílém tak i v barevném módu.

Tiskárna se vyrábí v pěkném a moderním tmavém designu a na první pohled Vás určitě zaujme ovládací dotykový panel o uhlopříčce 3,5 palce (8,89 centimetrů), který vám ovládání zařízení skutečně maximálně usnadní.

Rychlost, kterou tiskárna pracuje nepatří k nejvyšším, ale pro běžný pracovní kolektiv 14 stránek za minutu v černobílém i barevném režimu naprosto stačí. Díky vnitřní paměti, kterou tiskárna disponuje (128 MB) tak pracuje bez zbytečných prodlev i při využití více uživateli.

Možnosti připojení tiskárny a počítače jsou opravdu široké a to je v moderní kaceláři samozřejmě potřeba. V první řadě je možné klasické připojení jednoho počítače prostřednictvím USB portu. K dispozici je také síťové připojení a to buď klasické připojení pomocí LAN portu, nebo i prostřednictvím WiFi.

Navíc máte možnost využít funkcí, které výrobce označuje jako HP ePrint využít tisku z mobilních zařízení a prostřednictvím Apple AirPrint také můžete tisknout ze zařízení jako Apple iPad a iPhone.

Asi jedinou slabinou při použití ve větším kolektivu je velikost zásobníku na papír. Ten je připraven pro celkem 150 listů A4, což je velikost spíše pro jednotlivce, než pro pracovní skupinu. Na výstupní plochu tiskárny se může naskládat 125 potištěných listů.

Tiskárna používá dvě velikosti černých tonerů, které mohou mít kapacitu buď 1600 nebo 2400 stránek A4 a jednu velikost barevných tonerů, které mají výtěžnost 1800 stránek A4.

Rozměry tiskárny HP LaserJet Pro 200 Color M251nw

Míry této tiskárny jsou 405 x 453 x 265 milimetrů a váha je asi 18,8 kilogramů. (s prázdným podavačem papírů.)

HP LaserJet Pro 200 Color M251nw